Hakkımızda

Değerli Dostlarımız,
BTAF Plastik Rulman sektöründe faaliyet gösteren , sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.
BTAF Plastik Rulman üretimi  konusunda hizmet vermektedir. Gözünü ufuklara diken ve hiç aşağıya indirmeyen hep ileri, daima ileri prensibiyle hareket eden firmamız  hizmetlerini daha iyi seviyeye çıkarabilmek için var gücüyle çalışmalarına devam etmektedir.
Her zaman ülke sanayicisinin teveccühlerine mazhar olan kuruluşumuz sunmuş olduğu ürün ve hizmet bazındaki sunumunu tekrar tekrar gözden geçirerek her geçen gün daha fazla iyileştirmek ve sizlerin bize olan güvenlerini boş çıkarmamak adına azami gayret sarf etmektedir.
VIZYONUMUZ
Btaf Plastik Rulman  Türkiye pazarındaki payını her geçen gün arttıracak şirketin sonsuza kadar devamını temin etmeyi ,bunun yanı sıra nihai hedef olarak da “rulman imalatını” kendine hedef seçmiştir.
MiSYONUMUZ
Türkiye çapında rulman üretimini  ifade ederken, İstanbul’da ve şubesi olan illerde tüm küçük, orta ve büyük çaptaki sanayi kuruluşlarını ve ayni zamanda tüm meslektaşlarını hedef kitle olarak görür. Ancak, İstanbul ve şubesi olan iller dışındaki yerlerde küçük ve orta boy sanayi kuruluşları BTAF Plastik Rulman  satış hedefi değildir Çünkü , BTAF Plastik Rulman  , bu illerdeki tüm yurttan alım yapan büyük sanayi kuruluşlarını hedefler. Küçük ve orta çaptaki sanayi kuruluşlarına mal satmak yerine; o illerdeki meslektaşlarına mal satar ve ürünün bu çaptaki firmalara bu meslektaşları vasıtasıyla ulaştırır.
İLKELERİMİZ
BTAF Plastik Rulman   Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kanunlar muhaceresinde işlevlerini tamamlar .Müşteri memnuniyeti temel esastır. Çalışma, dürüstlük temel şart olduğu gibi bunlar yanı sıra yüksek performans şirketimizce ödüllendirilir. BTAF Plastik Rulman’i oluşturan bireyler başta birbirlerine, daha sonra bünye dışındaki herkese karşı da son derece hoşgörülü, güler yüzlü ve saygılıdırlar .
KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerimizden akan bilgileri rehber almak üzere ürün ve hizmet bazındaki kaliteyi tekrar ve tekrar etkili bir şekilde gözden geçirerek sürekli iyileştirmek ve bu gözden geçirmeyi hiç bıkmadan tekrarlayarak mükemmele doğru koşmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak temel ilkemizdir.
Rulman sektöründe faaliyet gösteren  kuruluşumuzun atılımları devam edecek, hizmeti aralıksız sürecektir. Sizlerinde her zaman olduğu gibi teveccühlerinizle bizleri ödüllendirmeye devam edeceğinizden emin olduğumuzu bir kez daha beyan eder, tüm dostlarımıza önce sıhat ve afiyet sonrada bol kazançlı günler dileriz.
Saygılarımızla
BTAF PLASTİK RULMAN